Flamingo24

W branży dziecięcej działamy od 2016 roku. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom i przede wszystkim potrzebom rynku w 2021 roku zrodził się pomysł założenia strony Flamingo. Jaki przyświeca nam cel? Stworzenie dla najmłodszych kreatywnych, a zarazem uniwersalnych i komfortowych łóżek tapicerowanych.

Etap przestrzeni w której dorasta dziecko można podzielić na kilka momentów. Dla nas ważne są dwa: pierwszy, w którym tworzy się bajkowe pokoje dla kilkulatków oraz ten, w którym z małego szkraba wchodzi w wiek dojrzewania, zmieniając jednocześnie pokój na młodzieżowy.

Mamy świadomość, że łóżka są najważniejszym elementem wyposażenia - zapewniają dziecku spokojny, regenerujący sen, odbudowę sił i budzą poczucie bezpieczeństwa. Dlatego produkty Flamingo posiadają specjalnie wyselekcjonowane materace, mięciutkie welury obiciowe i idealnie wyprofilowane stelaże zapewniające maksymalizację odprężenia i wypoczynku. Oprócz komfortu urządzając pokój dziecka zwracamy uwagę także na design. Nasze łóżka są niebanalne wizualnie, dopracowane a kształty postaci z bajek i natury pobudzają wyobraźnię oraz kreują przyjemną atmosferę w pomieszczeniu.

W swojej działalności jesteśmy nastawieni przede wszystkim na jakość i szybkie terminy realizacji, a co za tym idzie - zadowolenie klienta. Hurtowe produkcje z niedopracowanymi szczegółami to nie nasza bajka. Mając na uwadze różne potrzeby i gusta jesteśmy w stanie wykonać także Państwa indywidualne projekty. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zespół Flamingo24