Materac GOGOLIN Pianka/Lateks/Pokrowiec

290,00 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość

Piankowe materace dedykowane są dla osób które potrzebują dobrego dopasowania do swojego kręgosłupa oraz potrzebują sprawdzonego surowca antyalergicznego. Pianka dzięki swoim właściwością zachowuje długo swoją sprężystość i zapewnia dobrą izolację termiczną. Dodatkowo dzięki dodawanemu pokrowcowi z wiskozy można szybko zdjąć pokrycie i wyprać.

·         Pianka jest jednym z podstawowych komponentów współczesnych materacy. Do produkcji wykorzystywana jest pianka T-25, która jest uznawana przez specjalistów za najlepszą do produkcji materacy.

·         Lateks to połączenie mleczka z drzewa kauczukowego z lateksem syntetycznym. Mata lateksowa stosowana w materacach charakteryzuje się ogromną elastycznością, przez co dostosowuje się do kształtów ciała. Lateks posiada porowatą strukturę. Jest materiałem dobrze wentylowanym. Ma również właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne.

·         Pokrowiec wykonany w tkaninie "Wiskoza".Zamek odpinany w literę "C", co bardzo ułatwia rozbieranie i ubierania pokrowca. Materac nie jest rolowany do transportu przez co zachowuje swój pierwotny kształt. Zapakowany w rękaw foliowy.

 

Twardość: H2

Wysokość: materaca 8 cm.

Pokrowiec: wiskoza

 

Dostępne rozmiary:

Rozmiar 80 cm x 160 cm x 8 cm

Rozmiar 80 cm x 180 cm x 8 cm

Rozmiar 90 cm x 180 cm x 8 cm

Rozmiar 80 cm ×200 cm x 8 cm

Rozmiar 90 cm ×200 cm x 8 cm